-
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Amazonenlaan.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Consciencestraat (Hendrik).
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Duchéstraat (Marius).
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Hoveniersstraat.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Parkstraat.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gewestwegen - Brusselsesteenweg (N260) en fietssnelweg Kanaalroute Noord (F23).
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van buurtfeest VOC Vilvoorde.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van de Aankomst van de Sint in Vilvoorde op 21 november 2026.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van de strapdag in de Bavaylei op 18 september 2026.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van job- en opleidingsbeurs Vilvoorde op 8 oktober 2026.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van Septemberfeesten Peutie.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van straat picknick in de Neerhofstraat.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van straatbarbecue Arendlaan.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van straatfeest Leeuwerikenlaan.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Elsschotstraat (Willem).
Datum bekendmaking do 30 jul 2026Datum besluit ma 20 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Duchéhof (Maurits).
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Klein Steenstraat.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Olmstraat.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van de Kasseifeesten.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van het Jubileum van Café Gambriunus in de Vredestraat op 22 augustus 2026.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van jaarlijks straatfeest Ten Gaarde.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van vertrek en terugkomst van scoutskamp in de Fresiaweg van 31 juli tot 17 augustus 2026.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van de strapdag voor stedelijke basisschool ‘t Groentje op 18 september 2026.
Datum bekendmaking di 14 jul 2026Datum besluit ma 06 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Ter Kamerenweg.
Datum bekendmaking do 09 jul 2026Datum besluit ma 29 jun 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van de strapdag voor basisschool De Biekorf op 18 september 2026.
Datum bekendmaking do 09 jul 2026Datum besluit ma 29 jun 2026
