-
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Amazonenlaan.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Consciencestraat (Hendrik).
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Duchéstraat (Marius).
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Hoveniersstraat.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Parkstraat.
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gewestwegen - Brusselsesteenweg (N260) en fietssnelweg Kanaalroute Noord (F23).
Datum bekendmaking wo 26 aug 2026Datum besluit ma 17 aug 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Elsschotstraat (Willem).
Datum bekendmaking do 30 jul 2026Datum besluit ma 20 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Duchéhof (Maurits).
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Klein Steenstraat.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Olmstraat.
Datum bekendmaking do 23 jul 2026Datum besluit ma 13 jul 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Ter Kamerenweg.
Datum bekendmaking do 09 jul 2026Datum besluit ma 29 jun 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Kruisboogsschutterstraat.
Datum bekendmaking di 07 jul 2026Datum besluit ma 22 jun 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Marie-Joséwijk.
Datum bekendmaking di 07 jul 2026Datum besluit ma 22 jun 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Mutsaertstraat.
Datum bekendmaking di 07 jul 2026Datum besluit ma 22 jun 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Nijverheidsstraat.
Datum bekendmaking di 07 jul 2026Datum besluit ma 22 jun 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Belgiëlaan.
Datum bekendmaking ma 08 jun 2026Datum besluit ma 18 mei 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gewestwegen - Schaarbeeklei (N1).
Datum bekendmaking ma 08 jun 2026Datum besluit ma 18 mei 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Harensesteenweg.
Datum bekendmaking ma 01 jun 2026Datum besluit ma 11 mei 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Riddersstraat.
Datum bekendmaking ma 01 jun 2026Datum besluit ma 11 mei 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van een mobiele boerderij in de Teniersstraat (David) op 20 mei 2026.
Datum bekendmaking wo 06 mei 2026Datum besluit ma 20 apr 2026 -
Vaststellen tijdelijke politieverordening op het wegverkeer naar aanleiding van het jubileum van café Gambrinus in de Vredestraat op 25 juli 2026.
Datum bekendmaking wo 06 mei 2026Datum besluit ma 20 apr 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Keelstraat.
Datum bekendmaking di 21 apr 2026Datum besluit ma 13 apr 2026 -
Opheffen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Melsbroeksestraat.
Datum bekendmaking do 02 apr 2026Datum besluit ma 23 mrt 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Aarschotsestraat.
Datum bekendmaking do 02 apr 2026Datum besluit ma 23 mrt 2026 -
Vaststellen aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor de gemeentewegen - Drenkplaatsstraat.
Datum bekendmaking do 02 apr 2026Datum besluit ma 23 mrt 2026
